Fani komentują, że "Świat według Kiepskich" na zawsze znika z anteny. Mamy odpowiedź Polsatu

Pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich" został wyemitowany 16 marca 1999 roku. Obecnie kończy się 31. seria serialu
Pierwszy odcinek "Świata według Kiepskich" został wyemitowany 16 marca 1999 roku. Obecnie kończy się 31. seria serialu Fot. Grzegorz Gołębiowski / Materiały prasowe
"Świat według Kiepskich" to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. W telewizji losy tytułowej rodzinki możemy śledzić od niespełna 20 lat! Prześciga ich jedynie "Klan". W sieci jednak pojawiła się informacja, że w środę 21 listopada wyemitowany zostanie ostatni odcinek "Kiepskich". Czy sitcom faktycznie znika z anteny? Niby tak, ale nie do końca.


W serwisie Pikio pojawił się artykuł zatytułowany "Po 20 latach „Świat według Kiepskich” znika z anteny! Fani w rozpaczy, nie dowierzają". Portal słynie z fake newsów, ale faktycznie, kiedy rzucimy okiem na przyszłotygodniowy program Polsatu, to nie ma nowego odcinka serialu. Czy to znaczy, że "Kiepscy" zostali anulowani?

A Ty jak myślisz?
czy
Fani wcale nie są w rozpaczy
"Niestety po tylu latach ta piękna i zabawna historia kończy się i znika z anteny. Fani są w rozpaczy i nie dowierzają, że coś takiego może mieć miejsce" – czytamy w serwisie Pikio. Rzecz jasna nie ma żadnych wypowiedzi zrozpaczonych miłośników serialu.


Za to na Wykopie link do artykułu trafił na stronę główną i rozpętała się pod nim ogromna dyskusja. Internauci w gruncie rzeczy... cieszyli się, że serial znika z anteny Polsatu. Narzekali na spadający poziom jakości produkcji.

"Producenci na razie nie podali daty następnej serii i może stać się tak, że serial zniknie z ekranów telewizorów. Jeżeli tak się stanie, to 21 listopada skończy się pewna epoka w dziejach polskiej kinematografii. Mimo to Ferdek Kiepski, Marian Paździoch, Wladuś, Boczek czy listonosz Edzio na zawsze pozostaną w naszych pamięciach" – rzewnie kończy się artykuł z Pikio. Jest w nim jednak ziarnko prawdy.

To nie jest koniec "Kiepskich"
"To wszystko zależy od widzów. Dopóty będziemy tworzyć, dopóki będzie to opłacalne dla stacji" – mówił mi w czerwcu w wywiadzie scenarzysta serialu Aleksander Sobiszewski. "Kiepscy" powracali wtedy po niemal rocznej, najdłuższej w historii serialu, przerwie. Oczywiście, wtedy też w mediach spekulowano, że to już koniec.


Teraz faktycznie "Świat według Kiepskich" znika z anteny. Powodem jest zakończenie emisji jesiennej transzy, która liczyła 12 odcinków. – To nie jest koniec serialu, ale normalna sytuacja – mówi naTemat Magda Radziszewska z Polsatu. Jak na razie ostatni, 540. epizod, będzie wyemitowany w środę 21 listopada o 20.00.

Jak na razie nie ma oficjalnej informacji o tym, czy "Kiepscy" powrócą wiosną, czy może dopiero za blisko rok, jak to było w przypadku poprzedniej serii. Oprócz tego na Polsacie puszczane są powtórki.
WNIOSKI

FAłSZ

"Świat według Kiepskich" faktycznie znika z anteny Polsatu, ale to zaplanowana, zimowa przerwa. Kończy się po prostu jesienna ramówka telewizji, więc nowych odcinków póki co nie zobaczymy. Jeszcze nie wiadomo, czy serial powróci wiosną 2019 roku, czy dopiero za rok.

Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Masz pomysł na temat Trudata?

Zgłoś pomysł
Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Wojciechowska naściemniała o solo ślubach? Youtuberka z Korei mówi o bzdurach w programie
0 0Wygrani pokłócili się o dom i auto. Oto jak "Czar Par" zniknął z telewizji w atmosferze skandalu

POLECAMY

0 0Egzamin z konstytucji, testy psychiatryczne. Bez tego nie pozwólmy startować w wyborach
0 0Po co PiS licencje dla dziennikarzy? Swoich nagrodzić, resztę ukarać
0 0"Wszystko dzięki ministrowi". Kiedyś głosowali na PO, teraz wolą PiS
0 0Test przedsiębiorcy nie zdał egzaminu. Fiskus potwierdza ważną deklarację
0 0W trzy lata schudł 50 kg. Kamiński: Polityk PiS współczuł żonie z powodu mojego rychłego odejścia
WYWIAD 0 0W Sejmie się jej boją. Justyna Dobrosz-Oracz szczerze o "pościgach" za politykami
WYBORY2019 0 0Pierwszy sondaż prezydencki z Kidawą-Błońską! Zaskakujący wynik